301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Astroloji

 

 

Akrep 2021-03-01
Geçmişi yenmek için adım atmak isteyebilirsiniz. Duygularınızda ani bir değişikliğe gitmeden sağlam adımlarla ilerlemeyi denemelisiniz. Anlık bir hata söz konusu sorunu çıkmaza bile sürükleyebilir.
Aslan 2021-03-01
Duygularınızı baskılayabilirsiniz. Kendinizi hırpalamadan da bazı konuları çözebilirsiniz. Unutmayın, karanlık ışığı söndüren siz olursanız mümkün olur. Işığınızı söndürmeyin.
Balık 2021-03-01
Ailenizle bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Ani çıkışlar yapmak hiçbir sorunu çözmeyeceği gibi durumu daha da zorlaştırabilir. Bu gergin ve duygu değişkenliğinin olduğu anlarda, kendinize hakim olmak ve olayları tüm açılarıyla düşünmeniz gerekiyor.
Başak 2021-03-01
İş hayatınızla ilgili bazı kararsızlıklar yaşayabilirsiniz. Bir adım atmadan önce bunun size ne getireceğini veya sizden ne götüreceğini iyi hesaplamalısınız. Artı ve eksileri görmek işinizi kolaylaştırır.
Boğa 2021-03-01
Finansal konularınız gündeminizde olabilir. Karar vermekte zorlandığınız konularda uzman görüşü almak hata riskinizi azaltacaktır. Düşünmeden ve radikal bir şekilde atacağınız adımlar sonrasında sorun çıkarabilir.
İkizler 2021-03-01
Duygularınızın çekildiği kişi ile konuşma kararı alabilirsiniz. Aşkı yaşamak istiyorsanız durup beklemek yerine açıkça konuşmalısınız. Gün mutlu olma günüdür, bunu kaybetmeyin.
Koç 2021-03-01
Günlük rutinleriniz ile zamanı tamamlamak zorunda kalabilirsiniz. Uzun zamandır ertelediğiniz konular birikime neden olabilir. İş yükünüzün artmaması için zamanı düzenli kullanmalısınız.
Kova 2021-03-01
Haftanın ilk günü yeni projelere başlangıç yapabilirsiniz. Uzun zamandır hayata geçirmek istediğiniz düşünceleriniz için ilk somut adımı atmak, devamında neler yapacağınıza dair size fikir verebilir.
Oğlak 2021-03-01
Çalışma alanınızdaki kararsız düşünceleriniz projelerin gecikmesine yol açıyor olabilir. Disiplinli ve mükemmel bir çalışma tarzı oluştururken bu hata paylarını ve onların neden kaynaklandığını da belirlemeli, ona göre düzenleme yapmalısınız.
Terazi 2021-03-01
Yeni tanıştığınız kişilerle öfkeli diyaloglar içerisine girebilirsiniz. Siz farkında olmasanız bile çevreniz fark edebilir ve olumsuz etkilenebilir. Mesafeli ve öfkeli olmanın aynı şey olmadığını anlamalısınız.
Yay 2021-03-01
Yeni bir hedef belirlemekte zorlanabilirsiniz. Sistemin size getireceklerine göre hareket ederek bir yön bulabilirsiniz. Hayallerinizin mevcut koşullarınızla şekilleneceğini unutmayın.
Yengeç 2021-03-01
Bugünü yalnız geçirmek isteyebilirsiniz. Düşünceleriniz ve yaptıklarınız sizi içsel bir sorgulamaya çekebilir. Canınızı acıtan konular varsa bunlar için üzülmek yerine çözüm yolu bulmaya çalışmalısınız.

 

 

Kaynak: 2021-03-01

 

Münihin Sesi TV

Ulusal Gazeteler
Bize Ulaşın

Öne Çıkanlar
Anketler
SURİYELİLERE VATANDAŞLIK VERİLMESİNİ DOĞRU BULUYOR MUSUNUZ?
Arşiv Arama
Haber Yazılımı