301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
22 Şubat 2021 - Pazartesi 07:25 Bu haber 1104 kez okundu
 
ADD MÜNİH: HDP KAPATILSIN
Münih Atatürkçü Düşünce Derneği, yaptığı açıklama ile PKK terör örgütünü destekleyen HDP (Halkların Demokratik Partisi)’nin kapatılmasını istedi.
Siyaset Haberi


Münih Atatürkçü Düşünce Derneği, yaptığı açıklama ile PKK terör örgütünü destekleyen HDP  (Halkların Demokratik Partisi)’nin kapatılmasını istedi.

 

ADD Münih Yönetim Kurulu Başkanı Abbas Aslandoğan tarafından yapılan açıklama şu şekilde oluştu; “ Biz ADD Münih ( Atatürkçü Düşünce Derneği ) olarak PKK canilerinin 13 Türkiye Cumhuriyeti vatandaşını katletmesini şiddetle kınıyoruz. Katliamı sözde kınama yapan batılı devletleri samimiyete çağırıyoruz.  PKK ve YPG gibi terör örgütüne binlerce tır silah ve maddi destek veren ABD gibi ülkeleri de şiddetle kınıyoruz. Kim kınama açıklamasında, terör organizasyonun ismini açıklamıyorsa ve kurnazlıkla HDP gibi bir partinin yasallığını tartışmıyorsa, PKK terör örgütünü açıkça söyleyemeyen TBMM'deki siyasi kolu HDP'ye destek çıkan dolayısıyla terör örgütüne destek vermektedir. PKK'ya arka çıkan HDP'nin kapatılması elzemdir.  Hiç bir demokratik ülkede terörü destekleyen, terör örgütünün arkasında olan bir parti yasal alanda siyasi mücadele yapamaz. Bu anlamda her türlü terör organizasyonu ve destekçileri yasaklanmak ve ezilmek zorundadır. Bu anlamda tekrar söylüyoruz; Türk milletinin başı sağ olsun. Şehit düşen askerlerimizin, güvenlik güçlerimizin ve vatandaşlarımızın ruhları şad olsun. Yaralılara acil şifalar diliyoruz”

 

munihinsesi.com

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: ADD, MÜNİH:, , HDP, KAPATILSIN,
Yorumlar
Münihin Sesi TV

Ulusal Gazeteler
Bize Ulaşın

Öne Çıkanlar
Anketler
SURİYELİLERE VATANDAŞLIK VERİLMESİNİ DOĞRU BULUYOR MUSUNUZ?
Arşiv Arama
Haber Yazılımı