301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
10 Eylül 2020 - Perşembe 05:18 Bu haber 694 kez okundu
 
BAKLAVA YAPIMI EŞLİĞİNDE ESKİSES KONSERİ
Baklavayı herkes sever ama kimler yapmasını bilir? Münih 10 Eylül Perşembe akşamı ilginç bir etkinliğe sahne olacak. Pinakothek der Moderne müzesinin bahçesinde gerçekleştirilecek olan Türk akşamında konuklar 18.00-20.00 saatleri arasında baklava yapmayı öğrenecek daha sonra etkinliğin ikinci bölümünde Eskises grubu Türkçe şarkılardan oluşan bir konser verecek.
Duyurular Haberi


Baklavayı herkes sever ama kimler yapmasını bilir?  Münih 10 Eylül Perşembe akşamı ilginç bir etkinliğe sahne olacak.  Pinakothek der Moderne müzesinin bahçesinde gerçekleştirilecek olan Türk akşamında konuklar 18.00-20.00 saatleri arasında baklava yapmayı öğrenecek daha sonra etkinliğin ikinci bölümünde Eskises grubu Türkçe şarkılardan oluşan bir konser verecek.

 

Über den Tellerrand kochen München Derneği tarafından düzenlenen etkinlikte Eskises grubu konser verecek. Popüler Türk ezgilerini seslendirme konusunda uzmanlaşmış olan Eskises grubu,   vokalde Bora Yıldız, klarnette Ufuk Bakırdögen  ve  perküsyonda Soner Aksan üçlüsünden oluşuyor.  Yetenekli ve sahne tecrübesi olan müzisyenler şarkıları duygusal ve heyecanlı bir şekilde yorumluyor.

 

Etkinlik Pinakothek der Moderne Barer Strasse 40 Münih adresinde gerçekleştirilecek.

munihinsesi.com

 

Münihin Sesi'ni sosyal medyadan takip ediyor musunuz ? Linklerin üzerine tıklayarak bizi sosyal medya üzerinden de takip edebilirsiniz. 

 

  Instagram: www.instagram.com/munihinsesi 

  Facebook: www.facebook.com/munihinsesi 

  Facebook Grup: www.facebook.com/groups/munihinsesi

  WhatsApp Grup: +90 5368638699 

  Youtube Kanalı: www.youtube.com/c/munihinsesi 

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: BAKLAVA, YAPIMI, EŞLİĞİNDE, ESKİSES, KONSERİ,
Yorumlar
Münihin Sesi TV

Ulusal Gazeteler
Bize Ulaşın

Öne Çıkanlar
Anketler
SURİYELİLERE VATANDAŞLIK VERİLMESİNİ DOĞRU BULUYOR MUSUNUZ?
Arşiv Arama
Haber Yazılımı