301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
18 Aralık 2020 - Cuma 14:42 Bu haber 1238 kez okundu
 
HARF DEVRİMİ NASIL GERÇEKLEŞTİ?
Münih Kitap Kulübü tarafından 18 Aralık Cuma günü saat 20.00’de Zoom platformu üzerinden “Harf Devrimi – 1 Kasım 1928” konu başlığı ile online sunum ve söyleşi gerçekleştirilecek. Moderatörlüğünü gazeteci Deniz Gezginci’nin yapacağı etkinlikte sunumu CHP - Bavyera Münih Gençlik Kolları Başkanı ve Yüksek Endüstri Mühendisi Utku Öziz gerçekleştirecek.
Duyurular Haberi


 

Münih Kitap Kulübü tarafından 18 Aralık Cuma günü saat 20.00’de Zoom platformu üzerinden “Harf Devrimi – 1 Kasım 1928” konu başlığı ile online sunum ve söyleşi gerçekleştirilecek.
 

Moderatörlüğünü gazeteci Deniz Gezginci’nin yapacağı etkinlikte sunumu CHP - Bavyera Münih Gençlik Kolları Başkanı ve Yüksek Endüstri Mühendisi Utku Öziz gerçekleştirecek. Utku Öziz katılımcıları eski alfabelerden bilgisayar kodlarına, Türkçe konuşan Rumlardan Kur’an-ı Kerim'e,  Osmanlıcadan Modern Türk harflerine uzanan bir tarih yolculuğuna çıkaracak. Sunumun ardından söyleşiye geçilecek ve katılımcıların soruları yanıtlanacak. Katılım sınırlı olduğundan söyleşiye katılmak isteyenlerin denizgezginci@hotmail.com adresine mail atmaları gerekmektedir. Zoom katılım linki ve şifresi kendilerine gönderilecektir. Etkinlik ücretsizdir.

 

Munihinsesi.com / özel

 

Münihin Sesi Sosyal Medya adresleri;
WhatsAppGrup ➤ +905368638699

 

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: HARF, DEVRİMİ, NASIL, GERÇEKLEŞTİ?,
Diğer Fotoğraflar


Yorumlar
Münihin Sesi TV

Ulusal Gazeteler
Bize Ulaşın

Öne Çıkanlar
Anketler
SURİYELİLERE VATANDAŞLIK VERİLMESİNİ DOĞRU BULUYOR MUSUNUZ?
Arşiv Arama
Haber Yazılımı