301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
22 Şubat 2021 - Pazartesi 08:07 Bu haber 1482 kez okundu
 
MKK’NIN KONUĞU ENVER AYSEVER OLDU
MKK (Münih Kitap Kulübü) online söyleşilerine son hızla devam ediyor. Kitapseverlerin geçtiğimiz hafta sonu konuğu başarılı yazar Enver Aysever oldu.
Münih Kitap Kulübü Haberi


MKK (Münih Kitap Kulübü) online söyleşilerine son hızla devam ediyor. Kitapseverlerin geçtiğimiz hafta sonu konuğu başarılı yazar Enver Aysever oldu.

 

Katılımın oldukça yoğun olduğu söyleşide yazarın “Tepeden Tırnağa İsyan Nazım Hikmet” kitabı üzerinden birçok güncel konu konuşuldu.  Gazeteci Deniz Gezginci’nin moderatörlüğünde gerçekleştirilen etkinlikte Enver Aysever’in kitabını etkinlik öncesinde okuyan Münih Kitap Kulübü üyeleri kitap ile ilgili sorularını yazara bire bir sorma fırsatı buldu. Katılımcıların sorularına içtenlikle cevap veren Aysever yaklaşık iki saat görüşmede kaldı.

 

Münih Kitap Kulübü’nün etkinlikleri önümüzdeki günlerde de devam edecek. 05 Mart Cuma günü Almanya saati ile 20.00’de Karavan Avrupa Grubu Kurucusu Tamer Doburacılar “Karavan Sohbetleri” etkinliği ile Münih Kitap Kulübü’nün konuğu olacak. 12 Mart Cuma günü Almlanya saati ile 20.00’de ise Kadın Cinayetlerini Durduracağız Platformu Genel Temsilcisi Gülsüm Kav ile  Türkiye’de kadın cinayetleri gerçeği ve çözüm yollarının tartışılacağı “Yaşasın Kadınlar” etkinliği düzenlenecek.

 

Münih Kitap Kulübü’nü aşağıdaki sosyal medya adreslerinden takip edebilirsiniz.

 

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: MKK’NIN, , KONUĞU, ENVER, AYSEVER, OLDU,
Diğer Fotoğraflar
Yorumlar
Münihin Sesi TV

Ulusal Gazeteler
Bize Ulaşın

Öne Çıkanlar
Anketler
SURİYELİLERE VATANDAŞLIK VERİLMESİNİ DOĞRU BULUYOR MUSUNUZ?
Arşiv Arama
Haber Yazılımı