301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
28 Kasım 2016 - Pazartesi 02:47 Bu haber 1928 kez okundu
 
MÜNİH’TE MÜZİKLİ KİTAP KULÜBÜ TANITIMI
Münih’te gazeteci Deniz Gezginci’nin inisiyatifiyle kurulan “Münih Kitap Kulübü”’nün dördüncü buluşmasına Müzisyen, Araştırmacı, Eğitmen Sezgin İnceel müziğiyle renk kattı. Kamuran Öztürk, “Atatürk ve Kitap” konulu bir konferans verdi.
Kitap Haberi


Münih’te gazeteci Deniz Gezginci’nin inisiyatifiyle kurulan Münih Kitap Kulübü’nün dördüncü buluşmasına Müzisyen, Araştırmacı, Eğitmen Sezgin İnceel müziğiyle renk kattı.  Kamuran Öztürk, “Atatürk ve Kitap” konulu bir konferans verdi. 

TÜRKÇE KİTAP KÜTÜPHANESİ

Deniz Gezginci’nin  Münih Kitap Kulübü”’nü ve çalışma sistemini içeren açılış konuşmasıyla başlayan etkinlik, Atatürk ve şehitler için yapılan bir dakikalık saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasıyla sürdü. Gezginci konuşmasında kitap kulübüne gösterilen ilginin çok sevindirici olduğunu söylerken, en kısa zamanda bir kütüphane kurabilmek için çalışmaların son hızla sürdüğü müjdesini verdi. 

KONFERANS VE  MÜZİK

Tanıtımda,  Kamuran Öztürk, “Atatürk ve Kitap” konulu bir konferans verdi. Öztürk, Atatürk’ün çocukluğundan kitap okumaya çok meraklı olduğunu söylerken, en şiddetli savaşların geçtiği cephelerde bile kitap okumayı bırakmadığına dikkati çekti. 

Oberschleissheim Türk Alman Dostluk Derneği Başkanı Fehime Akıllıgil ise, kulübe yüzün üzerinde kitap bağışladıklarını anlatırken, tüm Türk derneklerinin kulübe kitap desteği vermelerin istedi. 

Müzisyen, Araştırmacı, Eğitmen Sezgin İnceel gitarıyla ünlü eserlerin yanı sıra kendi eserlerini de sunarken, yorumuyla büyük bir hayranlık uyandırdı. İnceel, parçalar arasında anlattığı anekdotları ile de izleyiciler arasında sempati topladı. 

Tanıtımda sunulan Türk yiyecek ve içecekleri de geceye ayrı bir renk kattı. 

Ahmet İNCEL / MÜNİH

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: MÜNİH’TE, MÜZİKLİ, KİTAP, KULÜBÜ, TANITIMI,
Yorumlar
Münihin Sesi TV

Ulusal Gazeteler
Bize Ulaşın

Anketler
SURİYELİLERE VATANDAŞLIK VERİLMESİNİ DOĞRU BULUYOR MUSUNUZ?
Arşiv Arama
Haber Yazılımı