Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
02 Aralık 2018 - Pazar 11:46 Bu haber 2133 kez okundu
 
MÜNİH'E „BEBEQ“ GİBİ MEKAN
MÜNİH restaurant ve eğlence hayatına yep yeni bir soluk getiren Bebeq Restaurant & Bar önceki gün „gizli-saklı“ açılış ile kapılarını açtı.
Kültür - Sanat Haberi


İstanbul eğlence hayatını Münih'e getirmeyi amaçlayan ve çok iyi arkadaş olan Selçuk Durmaz - Yılmaz Demir'in işletmeciliğini yaptığı mekan, açık mutfağı, kaliteli servis anlayışı ve dizaynı ile açılışa gelen müşterilerini büyüledi.

 

Atmosferi, dizaynı ve hizmet verenleri ile Münih yemek ve eğlence hayatına yeni bir soluk getirmeyi hedefliyor. Müşterilerine ağırlıklı olarak Türk ve İtalyan mutfağından lezzetler sunacak ve her Pazar günü serpme kahvaltı verecek olan Bebeq Restaurantta, 250 kişilik mekan 60 kişilik teras ve 110 arabalık ücretsiz park yerı bulunuyor.

 

Bebeq restaurant sadece Cuma – Cumartesi ve Pazar günleri ağırlıklı olarak Türklere hitap edecek iken hafta içi de yabancılara özgü müzik tarzı ile hizmet verecek. Cuma, ctesi eğlence canlı müzik eşliğinde sabahın ilk ışıklarına kadar devam edecek. 


Bebeq'in açılışı da mekanın kendisi gibi kaliteli bir isimle oldu. İstanbul sahnelerinin gözde isimlerinden Ayça Bingöl bu özel günde sahne aldı. 

 

Münih'in böyle kaliteli bir mekana ihtiyacı olduğunu belirten Ayça Bingöl; „ Böyle kaliteli bir mekanda böyle iki güzel işletmeci ile birlikte sanatımı en iyi şekilde icra edeceğime inanıyorum“ dedi. 

 

Amaçlarının İstanbul'da ki kaliteli mekanların havasını Münih'e getirmek olduğunu söyleyen Bebeq Restauran&Bar'ın işletmecilerinden Yılmaz Demir; „ Arkadaşım, can kardeşim Selçuk ile birlikte uzun zamandır yeniden Türk ortamlarına girmek istiyorduk. Münih'te gideceğimiz ve kendimizi bulacağımız Türk yerlerinin yeterli olmadığını düşünüyorduk. Kendimiz için güzel bir yer bulmaya karar verdik. Bunun adına bir hasret diyebiliriz. İstanbul'da yaşadığımız mekanların havasını buraya getirelim istedik. Biz elimizden gelenin en iyisin yapmaya çalıştık. Bundan sonra kararı müşterilerimiz verecek“ dedi. 

 

Bebeq ismini koyarken çok düşündüklerini belirten mekanın diğer işletmecisi Selçuk Durmaz; Münih'te bebek gibi yeni bir doğuş olsun istedik. Biz Türklerin burada her şeyin en güzeline, en iyisine layık olduğunu düşünüyorum. Elemanlarımızın olduğu gibi müşterilerimizin de seçkin insanlardan oluşmasına gayret ediyoruz. Burada bir aile ortamı olmasına özen gösteriyoruz. Şuan çok güzel bir ortam bulunuyor, aile ortamı var. Herkesin yüzü gülüyor. Bu da bizim en büyük mutluluğumuz. Herkes kaliteli bir mekan olduğumuzu söyledi biz de kaliteli olarak kimi getirebiliriz dedik. Kaliteli bir isim olarak kimi getirebiliriz dedik ve Ayça Bingöl ile kalitenin bulşutuğu nokta oldu“ dedi.

 

Bebeq Restaurant & Bar Fritz-Endres-Str 4 81373 München adresinde hizmet verecek.

 

Munihinsesi.com / özel

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: MÜNİH'E, „BEBEQ“, GİBİ, MEKAN,
Haber Videosu
Diğer Fotoğraflar


Yorumlar
Münihin Sesi TV

Ulusal Gazeteler
Bize Ulaşın

Öne Çıkanlar
Anketler
SURİYELİLERE VATANDAŞLIK VERİLMESİNİ DOĞRU BULUYOR MUSUNUZ?
Arşiv Arama
Haber Yazılımı