301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
21 Eylül 2020 - Pazartesi 14:34 Bu haber 1125 kez okundu
 
MÜNİH ÖNLEMLERİ YENİDEN SIKILAŞTIRDI
Bavyera’nın başkenti Münih’te korona virüs enfeksiyon sayısının son haftalarda çok keskin bir şekilde artması nedeni ile Münih şehri üç yeni önlem almaya karar verdi. 24 Eylül 2020 Perşembe gününden itibaren resraurant, özel ve kamusal alanlarda sadece 5 kişinin veya iki hane halkının buluşmasına izin verilecek, düğünler ve doğum günleri için İçeride maksimum 25 kişi, dışarıda 50 kişi bir araya gelecek. Viktualienmarkt, Marienplatz, Sendlinger Straße'de gbi insan kalabalığının olduğu yerlerde genel maske zorunluluğu getirildi.
Yaşam Haberi


Bavyera’nın başkenti Münih’te korona virüs enfeksiyon sayısının son haftalarda çok keskin bir şekilde artması nedeni ile Münih şehri üç yeni önlem almaya karar verdi.

 

24 Eylül 2020 Perşembe gününden itibaren resraurant,  özel ve kamusal alanlarda sadece 5 kişinin veya iki hane halkının buluşmasına izin verilecek, düğünler ve doğum günleri için İçeride maksimum 25 kişi, dışarıda 50 kişi bir araya gelecek. Viktualienmarkt, Marienplatz, Sendlinger Straße'de gbi insan kalabalığının olduğu yerlerde genel maske zorunluluğu getirildi.

 

Öte yandan Bavyera hükümeti ve Münih şehri enfeksiyon sayısını azaltmak için halka açık yerlerde maske takma zorunluluğu getirilip getirilmemesi gerektiğini tartıştı.

 

Munihinsesi.com / özel

 

 

Münihin Sesi'ni sosyal medyadan takip ediyor musunuz ? Linklerin üzerine tıklayarak bizi sosyal medya üzerinden de takip edebilirsiniz. 

 

  Instagram: www.instagram.com/munihinsesi 

  Facebook: www.facebook.com/munihinsesi 

  Facebook Grup: www.facebook.com/groups/munihinsesi

  WhatsApp Grup: +90 5368638699 

  Youtube Kanalı: www.youtube.com/c/munihinsesi 

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: MÜNİH, ÖNLEMLERİ, YENİDEN, SIKILAŞTIRDI,
Yorumlar
Münihin Sesi TV

Ulusal Gazeteler
Bize Ulaşın

Öne Çıkanlar
Anketler
SURİYELİLERE VATANDAŞLIK VERİLMESİNİ DOĞRU BULUYOR MUSUNUZ?
Arşiv Arama
Haber Yazılımı