301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
28 Ocak 2020 - Salı 13:09 Bu haber 887 kez okundu
 
OCTAVE MÜNİH’E GENÇLİK VE ÇOCUK KOROSU KURUYOR
Augsburg’dan sonra Münih'te de Gençlik ve Çocuk Korosu kuran Octave Türk Müziği Akademisi çalışmalarına 9 Şubat Pazar günü başlayacak.
Duyurular Haberi


Octave Türk Müziği Akademisi Koroları Şefi Öztürk Şahin önderliğinde gerçekleştirilen çalışmalarda amaç çocuklara Türk Müziğini (Türk Sanat, Türk Halk ve Tasavvuf) altyapısı ile birlikte öğreterek özgüveni yüksek bir gençlik, bir nesil yetiştirmek.

 

Koronun eğitim ve gelişme alanları şöyle olacak; “ Ana dili geliştirme ve güzel türkçe konuşma,  şan eğitimi (kısaca: güzel şarkı icra eğitimi), nota ve nazariyat (türk müziği teorisi) eğitimi, enstrüman eğitimi, yönlendirme, altyapı oluşturma, Türk tarihi ve edebiyatı eğitimine başlangıç

 

Octave Çocuk Korosu’na katılmak isteyenler  2 Şubat Pazar günü  saat: 10:30 dan 13:30 a kadar kayıt yaptırabilecekler. Kulturhaus Milbertshofen, 3. Kat Curt Mezger Platz 1, 80809 München adresinde gerçekleştirilecek olan kurslar için ayrıntılı bilgi Öztürk Şahin: 0173 678 678 6 numaralı telefondan ve octavem@t-online.de mail adresinden alınabilinir.

 

 

Munihinsesi.com / özel

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: OCTAVE, MÜNİH’E, GENÇLİK, VE, ÇOCUK, KOROSU, KURUYOR,
Yorumlar
Münihin Sesi TV

Ulusal Gazeteler
Bize Ulaşın

Öne Çıkanlar
Anketler
SURİYELİLERE VATANDAŞLIK VERİLMESİNİ DOĞRU BULUYOR MUSUNUZ?
Arşiv Arama
Haber Yazılımı