Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
15 Nisan 2016 - Cuma 18:32 Bu haber 1824 kez okundu
 
VIZYON´U OLAN FIRMALAR BAŞARILI OLUR
Dr. Ali Koç, Başarılı firmaların mutlaka kendisini en iyi bir şekilde üç-beş cümle içerisinde anlatan bir „Vizyon“unun olduğunu söyledi.
Eğitim Haberi


Başarılı firmaların mutlaka kendisini en iyi bir şekilde üç-beş cümle içerisinde anlatan bir „Vizyon“unun olduğunu söyleyen Dr Ing Ali Koç, „“Vizyonu belli olan bir firma hem işçi alımında hemde yatırımının başarıya ulaşmasında doğru kararı verir. Çalışan eğer belirlenen vizyona uyabilecek müracaat edebileceği gibi personel alımı yapan bölümde mülakatlarini o çerçevede yapar. İşyeri sahibi olnalara tavsiyemiz mutlaka kendinize ait bir „“Vizyon“unuz olsun“ dedi.

 Nürnberg Türk İşadamları Derneği EXUV´un daveti üzerine „“Isletmelerin personel alımı ve sonrasi“ konulu seminer veren Koç, kendi iş hayatında karşılaştıkları olumlu ve olumsuz hatıraları paylaşarak onlar üzerinden analizlerde bulundu. Büyük firmalarda işçi motivasyonunu etkileyen etkenlerin başında motivasyon ve huzur geldiğini belirten Koç, „“Calisani mutlaka dinlemek lazım. Onunda günlük hayat içerisinde ailesi yada çevresiyle sorunları olabilir. Çalışanların başındaki idarecei bunları zamanında fark edip işletme kuralları içerisinde yardımcı olmalidir“ şeklinde konuştu

 Üyelerine yönelik yıl içerisinde çeşitli organizasyonlar düzenlediklerini ifade eden Nürnberg EXUV Müdürü Mustafa Macit, özel bir firmada personel yönetimi alanında uzman bir kişi olan Dr.Koc´tan bugün çok şey öğrendik. Kendisine teekkür ediyoruz. Dernek olarak ilerleyen aylarda farklı konularda üyelerimizi seminerlerle eğitmeye devam edecegiz“ dedi.

Erdal Akar / Nürnberg

Kaynak: Editör:
 
Etiketler:
Yorumlar
Münihin Sesi TV

Ulusal Gazeteler
Bize Ulaşın

Öne Çıkanlar
Anketler
SURİYELİLERE VATANDAŞLIK VERİLMESİNİ DOĞRU BULUYOR MUSUNUZ?
Arşiv Arama
Haber Yazılımı